Archív výsledků

VC Kopřivnice

21.10.2017 do 22.10.2017
Kopřivnice Poháry
Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Halloween Cup

21.10.2017 do 23.10.2017
Budapest (HUN) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

GP Rostelecom Cup

20.10.2017 do 22.10.2017
Moscow (RUS) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel taneční pár Nicole Kuzmichová / Alexandr Sinicyn.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

JGP ITA

11.10.2017 do 14.10.2017
Egna / Bolzano (ITA) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominováni byli:
Juniorky: Aneta Janiczková,
Junioři: Jan Kurnik,
Taneční páry junioři: Lucy Burton / Tomáš Ingall.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

International Cup of Nice

11.10.2017 do 15.10.2017
Nice (FRA) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

CS - Finlandia Trophy

05.10.2017 do 08.10.2017
Espoo (FIN) Mezinárodní - Reprezentační
Soutěží se zúčastní Michal Březina a taneční pár Nicole Kuzmichová / Alexandr Sinicyn.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE
FIN_FT2017_CS_Indi..

JGP POL

04.10.2017 do 07.10.2017
Gdansk (POL) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominováni byli:
Juniorky: Natálie Kratěnová,
Junioři: Jiří Bělohradský,
Sportovní dvojice junioři: Edita Horňáková v/ Radek Jakubka,
Taneční páry junioři: Natálie a Filip Taschlerovi.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Testy výkonnosti

30.09.2017 do 30.09.2017
Třinec Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Testy Trinec..

CS - Nebelhorn Trophy + dodatečná kvalifikace ZOH

27.09.2017 do 30.09.2017
Oberstdorf (GER) Mezinárodní - Grand Prix
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Testy výkonnosti

23.09.2017 do 24.09.2017
Liberec Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Závěrečný protokol..

CS - Ondrej Nepela Trophy

21.09.2017 do 23.09.2017
Bratislava (SVK) Mezinárodní - Reprezentační
Soutěže se účastní:
Eliška Březinová a Aneta Janiczková v kategorii žen.
Jan Kurnik v kategorii mužů.
Cortney Mansour / Michal Češka v kategorii tanečních párů.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

JGP BLR

20.09.2017 do 23.09.2017
Minsk (BLR) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominováni byli:
Juniorky: Dahyun Ko,
Junioři: Jiří Bělohradský,
Taneční páry junioři: Lucy Burton / Tomáš Ingall
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

CS - Autumn Classic

20.09.2017 do 23.09.2017
Montreal (CAN) Mezinárodní - Reprezentační
Soutěže se účastní taneční pár Nicole Kuzmichová / Alexandr Sinicyn.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

CS - Lombardia Trophy

14.09.2017 do 17.09.2017
Bergamo (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
V soutěži seniorek se představí Michaela Lucie Hanzlíková a Elizaveta Ukolova. Sportovní dvojice Anna Dušková / Martin Bidař musela účast zrušit pro nemoc.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

CS - US International

13.09.2017 do 17.09.2017
Salt Lake City (USA) Mezinárodní - Reprezentační
České krasobruslení zastupuje Michal Březina.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

JGP LAT

06.09.2017 do 09.09.2017
Riga (LAT) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominováni byli:
Juniorky: Klára Štěpánová,
Junioři: Matyáš Bělohradský,
Sportovní dvojice junioři: Edita Horňáková / Radek Jakubka.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE