Archív výsledků

Santa Claus Cup (non-ISU kategorie)

06.12.2016 do 11.12.2016
Budapest (HUN) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Podkrušnohorský pohár - 9. ročník

03.12.2016 do 03.12.2016
Bílina Poháry
pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Bílina 2016..

X. ročník Novoměstské brusličky

03.12.2016 do 03.12.2016
Nové Město n.Metují Poháry
pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Nové město.pdf

VC USK Praha

03.12.2016 do 04.12.2016
Praha HASA Poháry
ISU SH
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

NRW Trophy (S&P)

29.11.2016 do 04.12.2016
Dortmund (GER) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Slánská brusle 2016

26.11.2016 do 26.11.2016
Slaný Poháry
pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Slaný 2016 na wb..

Malá cena Pardubic – 47. ročník

26.11.2016 do 26.11.2016
Pardubice Poháry
pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledkový..

Orlovská pirueta

26.11.2016 do 27.11.2016
Orlová Poháry
ISU SH
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Tallinn Trophy (Challenger)

20.11.2016 do 27.11.2016
Tallinn (EST) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Memoriál Pavla Romana (sólové kategorie ČP)

20.11.2016 do 20.11.2016
Olomouc Poháry
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VC Podřipska

19.11.2016 do 19.11.2016
Roudnice na Labem Poháry
pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Roudnice__2016_kon..

Orlovská piruetka

19.11.2016 do 19.11.2016
Orlová Poháry

Soutěž v OBO SH.

Seznamy činovníků:

Vrchní rozhodčí - M. Ošmera, M. Cieslarová
Rozhodčí - T. Janečko, V. Kvarčáková, L. Murycová, A. Jaroňová
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky Orlovská..

GP Cup of China

18.11.2016 do 20.11.2016
Beijing (CHN) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel Michal Březina.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Ice Star

18.11.2016 do 20.11.2016
Minsk (BLR) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Memoriál Pavla Romana (TP)

18.11.2016 do 19.11.2016
Olomouc Mezinárodní v ČR
Včetně non-ISU kategorií.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Warsaw Cup (Challenger)

17.11.2016 do 20.11.2016
Warsaw (POL) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE