Výsledky soutěží

Archív výsledků

VC Podřipska

18.11.2017 do 19.11.2017
Roudnice nad Labem Poháry
pohár ČKS, vrchní rozhodčí - ing. Lehká Alena a Hauzer Roman dále bodující ing. Zdeněk Dušátko ,Jana Gromanová, Jitka Pavlousková, Věra Mojžíšová a Simona Majrychová
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Roudnice 2017..

Orlovská piruetka

18.11.2017 do 18.11.2017
Orlová Poháry
Pohár ČKS VR: Šafránková, Janečko Rozhodčí: Jaroňová, Slaníková, Cieslarová, Ošmerová, Kvarčáková
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
vysledky Orlová.pdf

GP Trophee de France

17.11.2017 do 19.11.2017
Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržela sportovní dvojice Anna Dušková / Martin Bidař - bohužel, pro zranění Anny se pár nemohl zúčastnit.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

CS - Warsaw Cup

16.11.2017 do 19.11.2017
Warsaw (POL) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Meran Cup

16.11.2017 do 19.11.2017
Merano (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

VC Strakonic

11.11.2017 do 12.11.2017
Strakonice Poháry
Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Krušnohorská brusle a Ústecká bruslička

11.11.2017 do 11.11.2017
Ústí nad Labem Poháry
pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Ústí nad Labem -..

Karvinský kahanec

11.11.2017 do 11.11.2017
Karviná Poháry
Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

GP NHK Trophy

10.11.2017 do 12.11.2017
Osaka (JPN) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel Michal Březina.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Prague Riedell Ice Cup

10.11.2017 do 12.11.2017
Praha, ZS Hvězda Mezinárodní v ČR
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Ice Challenge

09.11.2017 do 12.11.2017
Graz (AUT) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Leo Scheu Memorial

08.11.2017 do 12.11.2017
Graz (AUT) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Volvo Open Cup

08.11.2017 do 12.11.2017
Riga (LTU) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

VC Ostravy

04.11.2017 do 05.11.2017
Ostrava - Multifunkční hala Ostravar Aré Poháry
Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

O pohár starosty města Ostrova

04.11.2017 do 05.11.2017
Ostrov Poháry
Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Ostrov 2017 KO s..

Českolipská pirueta

04.11.2017 do 04.11.2017
Česká Lípa Poháry
Pohár ČKS, VR: Jana Košťálová, Jitka Mokrá Rozhodčí: Jana Volfová, Iva Vašáková, Marie Lafantová, Hana Kuglerová TP: Věra Tauchmanová (hlavní TK), Blanka Pražáková, Karolína Melicharová
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE