Archív výsledků

Open D´Andorra

16.11.2016 do 20.11.2016
Canillo (AND) Mezinárodní - Klubové
Zúčastní se naše taneční páry Cortney Mansour / Michal Češka (senioři) a Lucy Burton / Thomas Ingall (junioři).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Křišťálové brusle

12.11.2016 do 12.11.2016
Děčín Poháry
pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Děčín_2016_konečné..

Náchodská bruslička

12.11.2016 do 13.11.2016
Náchod Poháry
pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
nachod_bruslicka.pdf

Příbramský kahan

12.11.2016 do 13.11.2016
Příbram Poháry
ISU SH
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

GP Trophee Eric Bompard

10.11.2016 do 13.11.2016
Paris (FRA) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel náš taneční pár Cortney Mansour / Michal Češka.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Merano Cup

10.11.2016 do 13.11.2016
Merano (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Soutěží se zúčastní:
Elizaveta Ukolova, Jiří Bělohradský (seniorské kategorie),
Elizabeth Harsh, Dahyun Ko, Matyáš Bělohradský a Filip Ščerba (juniorské kategorie).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

IV. ročník Memoriálu Karla Diviše

06.11.2016 do 06.11.2016
Dvůr Králové nad Labem Poháry
Soutěž v PČKS

Seznamy činovníků:
Rozhodčí -
p. Baudyš, p. Pavlousková , p.Košťálová , sl. Lafantová , p. Černohousová, p. Petrementová
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
IV._ročník_Memoriá..

Krušnohorská brusle a Ústecká bruslička

05.11.2016 do 05.11.2016
Ústí nad Labem Poháry
pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Usti_-_CKS.pdf

Velká cena Ostravy

05.11.2016 do 06.11.2016
Ostrava Poháry
ISU SH
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

NRW Trophy (ID)

04.11.2016 do 06.11.2016
Dortmund (GER) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Tirnavia Edea Ice Cup

03.11.2016 do 06.11.2016
Trnava (SVK) Mezinárodní - Klubové
Zúčastní se Michaela Lucie Hanzlíková (juniorky) a Daniel Mrázek (Advanced Novice Boys)
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

VC Litvínova XXXI.ročník

29.10.2016 do 29.10.2016
Litvínov Poháry

Soutěž v OBO SH.

Seznamy činovníků:

Vrchní rozhodčí - Bajtalonová Eva, Volfová Jana
Rozhodčí - Dušátko Zdeněk, Heřmánková Slávka, Lehká Alena, Mužíková Lucie, Vašáková Iva
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Litvinov.pdf

Velká cena Českého Těšína

29.10.2016 do 30.10.2016
Český Těšín Poháry
ISU SH
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Zlatý Hrozen 2016

29.10.2016 do 30.10.2016
Hodonín Poháry
Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Zlaty_hrozen.pdf

GP Skate Canada Int.

28.10.2016 do 30.10.2016
Mississauga, ONT (CAN) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel Michal Březina.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Golden Bear

27.10.2016 do 30.10.2016
Zagreb (CRO) Mezinárodní - Klubové
Přihlášeni jsou Eliška Březinová a Tomáš Kupka.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE