Archív výsledků

O pohár starosty města Ostrova

22.10.2016 do 22.10.2016
Ostrov Poháry
pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Ostrov 2016..

Velká cena Brna

22.10.2016 do 23.10.2016
Brno - Křídlovická Poháry
Soutěž v ISU SH.

Seznamy činovníků:

Vrchní rozhodčí - B. Ošmerová, L. Murycová
Rozhodčí - J. Baudyšová, M. Lafantová, M. Holická, T. Janečko
Technický sbor - M. Horklová, B. Knotková, V. Tauchmanová, K. Tykalová

Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Coupe de Nice

19.10.2016 do 23.10.2016
Nice (FRA) Mezinárodní - Reprezentační
Přihlášeni jsou: Elizaveta Ukolova (seniorky), Anna Dušková / Martin Bidař (SD senioři), Cortney Mansour / Michal Češka (TP senioři), Dahyun Ko a Natálie Kratěnová (juniorky), Radek Jakubka a Petr Kotlařík (junioři).
Livestream sledujte na stránkách soutěže.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Velká cena Nového Jičína

15.10.2016 do 16.10.2016
Nový Jičín Poháry
Soutěž v ISU SH

Seznamy činovníků:
Vrchní rozhodčí – V. Pupsová, B. Ošmerová
Rozhodčí -
Technický sbor – E. Milčinský, V. Milčinská, L. Ovčáček, M. Lafantová, A. Slaníková
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Finlandia Trophy (Challenger)

06.10.2016 do 10.10.2016
Espoo (FIN) Mezinárodní - Reprezentační
Soutěží se zúčastní Jiří Bělohradsý a Michal Březina.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

JGP GER

05.10.2016 do 09.10.2016
Dresden (GER) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominace ČKS: Elizaveta Ukolova (juniorky), Radek Jakubka (junioři), Anna Dušková / Martin Bidař (sportovní dvojice junioři)
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Testy výkonnosti - Kopřivnice

01.10.2016 do 01.10.2016
Kopřivnice Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
výsledky testy..

Ondrej Nepela Trophy (Challenger)

29.09.2016 do 02.10.2016
Bratislava (SVK) Mezinárodní - Reprezentační
Soutěží se zúčastnili: Eliška Březinová, Michaela Lucie Hanzlíková a Aneta Janiczková (vše seniorky), Jan Kurnik (senioři) a Cortney Mansour / Michal Češka (taneční páry senioři).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Testy výkonnosti - Liberec

24.09.2016 do 24.09.2016
Liberec Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
vysledky testy cks..

Nebelhorn Trophy (Challenger)

22.09.2016 do 24.09.2016
Oberstdorf (GER) Mezinárodní - Reprezentační
Soutěže se zúčastní Elizaveta Ukolova.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

JGP SLO

21.09.2016 do 25.09.2016
Ljubljana (SLO) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominace ČKS: Michaela Lucie Hanzlíková, Jiří Bělohradský
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

JGP RUS

14.09.2016 do 18.09.2016
Saransk (RUS) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

US Int. FS Classic (Challenger)

14.09.2016 do 18.09.2016
Salt Lake City (USA) Mezinárodní - Reprezentační
Soutěží se zúčastní TP Costney Mansour / Michal Češka
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE
43a1ab0d3f51a3b670..

Lombardia Trophy (Challenger)

08.09.2016 do 11.09.2016
Bergamo (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Nominace ČKS: Anna Dušková
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Lombardia Trophy (juniorské kategorie)

08.09.2016 do 11.09.2016
Bergamo (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Nominace ČKS: Radek Jakubka, Petr Kotlařík
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

JGP CZE - Czech Skate 2016

31.08.2016 do 04.09.2016
Ostrava (CZE) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE