Výsledky soutěží aktuální ročníku

Memoriál Pavla Romana (sólové kategorie ČP)

20.11.2016 do 20.11.2016
Olomouc Poháry
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VC Podřipska

19.11.2016 do 19.11.2016
Roudnice na Labem Poháry
pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Roudnice__2016_kon..

Orlovská piruetka

19.11.2016 do 19.11.2016
Orlová Poháry

Soutěž v OBO SH.

Seznamy činovníků:

Vrchní rozhodčí - M. Ošmera, M. Cieslarová
Rozhodčí - T. Janečko, V. Kvarčáková, L. Murycová, A. Jaroňová
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky Orlovská..

GP Cup of China

18.11.2016 do 20.11.2016
Beijing (CHN) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel Michal Březina.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Ice Star

18.11.2016 do 20.11.2016
Minsk (BLR) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Memoriál Pavla Romana (TP)

18.11.2016 do 19.11.2016
Olomouc Mezinárodní v ČR
Včetně non-ISU kategorií.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Warsaw Cup (Challenger)

17.11.2016 do 20.11.2016
Warsaw (POL) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Open D´Andorra

16.11.2016 do 20.11.2016
Canillo (AND) Mezinárodní - Klubové
Zúčastní se naše taneční páry Cortney Mansour / Michal Češka (senioři) a Lucy Burton / Thomas Ingall (junioři).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Křišťálové brusle

12.11.2016 do 12.11.2016
Děčín Poháry
pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Děčín_2016_konečné..

Náchodská bruslička

12.11.2016 do 13.11.2016
Náchod Poháry
pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
nachod_bruslicka.pdf

Příbramský kahan

12.11.2016 do 13.11.2016
Příbram Poháry
ISU SH
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

GP Trophee Eric Bompard

10.11.2016 do 13.11.2016
Paris (FRA) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel náš taneční pár Cortney Mansour / Michal Češka.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Merano Cup

10.11.2016 do 13.11.2016
Merano (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Soutěží se zúčastní:
Elizaveta Ukolova, Jiří Bělohradský (seniorské kategorie),
Elizabeth Harsh, Dahyun Ko, Matyáš Bělohradský a Filip Ščerba (juniorské kategorie).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

IV. ročník Memoriálu Karla Diviše

06.11.2016 do 06.11.2016
Dvůr Králové nad Labem Poháry
Soutěž v PČKS

Seznamy činovníků:
Rozhodčí -
p. Baudyš, p. Pavlousková , p.Košťálová , sl. Lafantová , p. Černohousová, p. Petrementová
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
IV._ročník_Memoriá..

Krušnohorská brusle a Ústecká bruslička

05.11.2016 do 05.11.2016
Ústí nad Labem Poháry
pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Usti_-_CKS.pdf

Velká cena Ostravy

05.11.2016 do 06.11.2016
Ostrava Poháry
ISU SH
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE