Extranet

Nebelhorn Trophy a JGP Zagreb

Stupně vítězů při soutěži mužů Nebelhorn Trophy 2007 v Oberstdorfu (Něm.) okupovaly české vlajky - Michal Březina vyhrál svůj první velký seniorský závod a překvapivě až na bronzovém stupínku jej doplnil Tomáš Verner, kterému se po vítězství v KP naprosto nepodařila volná jízda. Tu naopak Michal po třetím místě v KP vyhrál. Gratulujeme!!!
Mezi ženami obsadila Nella Simaová 14.místo a seniorský debut tanečního páru Lucie Myslivečková - Matěj Novák, skončil na slušném 11.místě (při 9.volném tanci).
Velmi nás všechny potěšila nová žákovská sportovní dvojice Alexandra Herbriková - Lukáš Ovčáček, která na souběžně probíhající soutěži pro "ISU Novice B Pairs" obsadila 2.místo. I tady velká gratulace!!
Kompletní výsledky (bez SD žáků) zde.

V soutěži JGP v Zagrebu obsadil Petr Bidař 11.místo a Eva Čiklová po velmi nepovedené volné jízdě až 29.pozici.