Extranet

GP Ruska - Tomáš druhý!!!

Tomáš Verner vyhrál volné jízdy mužů při soutěži Cup of Russia ze seriálu ISU Grand Prix a celkovým bodovým součtem 222,94 bodu skončil za Brianem Joubertem na druhém místě.
O tom, jestli bude tento výkon stačit k postupu do finále Grand Prix (postoupí nejlepších 6), se rozhodne až příští týden v Japonsku při NHK Trophy, kde se před Tomáše ještě mohou dostat Američané Weir a Carriere. Tomáš je po Ruském poháru zatím na páté postupové pozici, když má stejně bodů jako třetí a čtvrtý v pořadí Joubert a Abbott, ale horší tzv. "tie-breaky". Joubert vyhrál GP Ruska a Abbott GP Číny.