Kalendář soutěží

CS - US International

13.09.2017 do 17.09.2017
Salt Lake City (USA) Mezinárodní - Reprezentační
České krasobruslení zastupuje Michal Březina.
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
cs2017_usa_announc..

CS - Lombardia Trophy

14.09.2017 do 17.09.2017
Bergamo (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
V soutěži seniorek se představí Michaela Lucie Hanzlíková a Elizaveta Ukolova. Sportovní dvojice Anna Dušková / Martin Bidař musela účast zrušit pro nemoc.
Doplňující údaje
WWW:
Soubory ke stažení
cs2017_ita_announc..

JGP BLR

20.09.2017 do 23.09.2017
Minsk (BLR) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominováni byli:
Juniorky: Dahyun Ko,
Junioři: Jiří Bělohradský,
Taneční páry junioři: Lucy Burton / Tomáš Ingall
Doplňující údaje
WWW:
Soubory ke stažení
jgp-blr2017_announ..

CS - Autumn Classic

20.09.2017 do 23.09.2017
Montreal (CAN) Mezinárodní - Reprezentační
Soutěže se účastní taneční pár Nicole Kuzmichová / Alexandr Sinicyn.
Doplňující údaje
WWW: ZDE

CS - Ondrej Nepela Trophy

21.09.2017 do 23.09.2017
Bratislava (SVK) Mezinárodní - Reprezentační
Soutěže se účastní:
Eliška Březinová a Aneta Janiczková v kategorii žen.
Jan Kurnik v kategorii mužů.
Cortney Mansour / Michal Češka v kategorii tanečních párů.
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
cssvk-ont-announce..

Testy výkonnosti

23.09.2017 do 24.09.2017
Liberec Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: Bruslařský klub Variace Liberec, z.s. (21) WWW:
Soubory ke stažení
Testy ČKS 2017..

JGP CRO

27.09.2017 do 30.09.2017
Zagreb (CRO) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Doplňující údaje
WWW: ZDE

CS - Nebelhorn Trophy + dodatečná kvalifikace ZOH

27.09.2017 do 30.09.2017
Oberstdorf (GER) Mezinárodní - Grand Prix
Doplňující údaje
WWW: ZDE

Helsinki Trophy

29.09.2017 do 01.10.2017
Helsinki (FIN) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
Announcement_Helsi..

Testy výkonnosti

30.09.2017 do 30.09.2017
Třinec Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: FSC Oceláři Třinec, z.s. (49) WWW:
Soubory ke stažení
Testy výkonnosti..

JGP POL

04.10.2017 do 07.10.2017
Gdansk (POL) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominováni byli:
Juniorky: Natálie Kratěnová,
Junioři: Jiří Bělohradský,
Sportovní dvojice junioři: Edita Horňáková v/ Radek Jakubka,
Taneční páry junioři: Natálie a Filip Taschlerovi.
Doplňující údaje
WWW:

CS - Finlandia Trophy

06.10.2017 do 08.10.2017
Espoo (FIN) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení

Japan Open

07.10.2017 do 07.10.2017
Saitama (JPN) Mezinárodní - Reprezentační
K soutěži byl pozván Tomáš Verner.
Doplňující údaje
WWW:
Soubory ke stažení
Japan Open..

JGP ITA

11.10.2017 do 14.10.2017
Egna / Bolzano (ITA) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominováni byli:
Juniorky: Aneta Janiczková,
Junioři: Jan Kurnik,
Taneční páry junioři: Lucy Burton / Tomáš Ingall.
Doplňující údaje
WWW: ZDE

Haabersti Cup

12.10.2017 do 13.10.2017
Tallinn (EST) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
Haabersti_Cup_2017..

Kaunas Ice Autumn Cup

19.10.2017 do 22.10.2017
Kaunas (LTU) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
Kaunas Ice Autumn..